Bahçelievler Kombi Servisi

Bahçelievler Kombi Servisi

Bahçelievler kombi servisi, doğalgaz kombi sahiplerinin kombi ve tesisat ile ilgili tüm sorunlarının çözümü için hızlı ve güvenilir hizmet veren bir teknik servistir. Kombi teknik servisi çalışanlarımız, konusunda eğitimli ve deneyimli kişilerden oluşmakta ve gezici servis ile kısa sürede adresinize ulaşmaktadır. Bunun için müşteri hizmetlerimizi arayarak kayıt bırakmanız yeterlidir. İngilizce olarak combined yani birleşik kelimesinden ismini alan kombiler su, gaz ve elektrik meteryallerini kombine ederek çalışan teknolojik cihazlardır. Ayrıca kombiler kazan ve şofbenin birleşiminden de kombine olmuştur. Hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacını karşılayan bu cihazların çalışması için bir çok parça bir araya gelmiştir. Bu parçalardan birinin bile görevini yetirmemesi kombi arızaları doğmasına neden olmaktadır. Kombi arızaları basit müdahalelerle çözülebilecek sorunlar olabileceği gibi kombinin sökülmesini ve parçaların tamir ya da değişimini gerektirecek büyük sorunlarda olabilmektedir. Bazı küçük sorunlarda kombinin resetlenmesi, yahut su basıncının artması için kombiye su verilmesi veya basınç fazla ise su boşaltılması gibi işlemler kombinin yeniden sağlıklı çalışmasına neden olabilmektedir.

Bahçelievler Kombi Servisi Faaliyetleri

bahcelievler-kombi-servisiKombi arıza yahut kombi bakımı ve petek temizleme gibi kombi ile ilgili aklınıa gelen her konu ile teknik servisimizden destek alabilirsiniz. Kombiyi oluşturan fan, vana, eşanjör, anakart, sensörler, filteler gibi ekipmanların bazılarının tamir edilmesi mümkün olup bazılarının ise tamiri mümkün değildir. Bu parçaların servis tarafından değiştirilmesi gereklidir. Bahçelievler kombi servisi olarak yapmış olduğumuz bakım işlemleri için bir yıl garanti sunuyoruz. Bir yıl içinde doğacak benzer sorunlar için ekstra servis ücreti alınmamaktadır. Değişmesi gerekli parçaların maaliyeti müşteriye önceden bilgi verilir. Müşterinin kabul etmesi durumunda parça değişimi yapılır aksi halde parça değişimi yapılmaz.

Teknik servisimiz bahçelievler bölgesindeki tüm ilçelere hizmet verir. Tüm kombi markalarının tamir onarım ve bakım işlemleri için bizi arayabilirsiniz.

Bahçelievler Kombi Servis Bölgeleri

  • Bahçelievler Mahallesi Kombi Servisi
  • Siyavuşpaşa Mahallesi Kombi Servisi
  • Çobançeşme Mahallesi Kombi Servisi
  • Soğanlı Mahallesi Kombi Servisi
  • Yenibosma Mahallesi Kombi Servisi
  • Zafer Mahallesi Kombi Servisi
  • Kocasinan Mahallesi Kombi Servisi
  • Şirinevler Kombi Servisi
  • Cumhuriyet Mahallesi Kombi Servisi