Bakırköy Kombi Servisi

Bakırköy Kombi Servisi

Bakırköy semtindeki doğalgaz kullanıcılarının kombi bakımı ve arıza işlemlerini gerçekleştiren Bakırköy Kombi servisi, deneyimli kadrosu ile 7/24 hizmetinizdedir. Kombi kullanımının en faydalı yanı ısınma kararını kendiniz verir ve bulunduğunuz ortamı dilediğiniz sıcaklıkta tutabilirsiniz. Ortam ısıtmanın yanı sıra şofben görevi görerek sıcak su elde etmenizide sağlayan kombiler günümüzde ihtiyaç haline gelmiştir. Bu nedenle çalışır durumda olması ve özellikle kış aylarında arıza vermemesi için periyodik kombi bakımı yapılması son derece mühimdir.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

bakirkoy-kombi-servisiKombi bakımı ilk olarak kombi kapağı sökülerek içinde parçaların temizlenmesi ile başlar. Zamanla toz ve kir tutan kombi parçalarında tıkanıklıklar meydana geleceğinden kombi verimli çalışmayacaktır. Parçalar temizlendikten sonra kombinin su basıncı ve su akıtıp akıtmadığı kontrol edilir. Olması istenen en uygun basınç seviyesi 1,5 bar dır. Basınç az ise kombiye su basılır, fazla ise kombiden su boşaltılır. Fazla su birikmesi su tankında sızıntıya ve kombinin su akıtmasına sebep olacaktır. Basınç kontrolu ardından kombi kış ayarında çalıştırılarak hem radyatörlere hem de musluklara ayarlanan derecede sıcaklık gelip gelmediği kontrol edilir. Eğer bu aşamada bir sorun varsa soruna neden olan kombi parçaları elden geçirilir. Bakırköy kombi servisi olarak tamiri mümkün olan parçaların tamiri yapılır, tamiri mümkün olmayan parçalar için ise kullanıcıdan değişim izni alınır. Kombi bakımı işlemleri 1 yıl garantili olarak uygulanır. 1 yıl süre ile bakım yaptıran müşterinin kombi arıza dolayısı ile servisimize başvurması halinde ekstra bir servis ücreti alınmaz. Servis ücretine yedek parça fiyatı dahil değildir.

Kombi teknik servisi olarak kombi bakımı sırasında peteklerin tıkalı olduğu tespit edilirse kimyasal petek temizleme için müşteriye bilgi verilir. Onayı doğrultusunda petek temizleme işlemi de uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. İşlem sırasında kullanılan kimyasalların asitik olmaması önemlidir. Petek temizliği sayesinde kombiden aldığınız verim size %5 oranında tasarruf etmenizi sağlar.

Bakırköy Kombi Servisi Hizmet Bölgeleri

  • Ataköy Kombi Servisi
  • Kartaltepe Kombi Servisi
  • Yenimahalle Kombi Servisi
  • Yeşilköy Kombi Servisi
  • Osmaniye Kombi Servisi
  • Zeytinlik Kombi Servisi
  • Basınköy Kombi Servisi
  • Zuhuratbana Kombi Servisi
  • Cevizlik Kombi Servisi

Bir önceki yazımız olan Güngören Kombi Servisi başlıklı makalemizde doğalgaz, Güngören kombi servisi ve kombi arıza hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar