Beylikdüzü Kombi Servisi Isınma Sorununuza Çözüm Üretiyor

Beylikdüzü Kombi Servisi Isınma Sorununuza Çözüm Üretiyor

İstanbul Beylikdüzü’nde ikamet ediyorsanız peteklerinizin temizliğini Beylikdüzü Kombi Servisi elemanlarına yaptırarak ısınma sorununuzu çözüme kavuşturabilir, aynı zamanda yakıt tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Şebeke hattını kullanan kalorifer sisteminde su kullanımı sırasında su içeriğindeki kireç ve tozlar da sisteme girmektedir. Kalorifer peteklerinin içi belirli aralıklarla temizlenmediği takdirde içerisinde zamanla tortu birikimi olmakta ve bu durum da iyi ısınmak için kombinin daha yüksek derecelerde çalıştırılmasına neden olmaktadır.

Kalorifer petekleriniz temizlemek için özel temizlik malzemeleri ve makineler kullanılmaktadır. Temizleme işleminin süresi petek sayısına ve kirlilik derecesine göre değişiklik göstermektedir.

Isınma Sorunu Yaşamak İstemiyorsanız Kombi Bakımını Beylikdüzü Kombi Servisi Yapsın

Beylikdüzü Kombi Servisi, kombinin çalışma performansının daha iyi olması için düzenli olarak bakım yaptırılmasını önermektedir. Kombi bakımı, muhtemel arızaların önceden tespit edilmesinde de önemli bir role sahiptir. Üstelik bakımın ardından peteklerin ısıtma veriminin arttığı gözlenmektedir.

Petek temizliği ile birlikte kombiye de bakım yapıldığı durumda performansta belirgin bir artış olacak ve konforlu bir ortamdan taviz vermek zorunda kalmadan yakıt tasarrufu sağlanacaktır. Kombi bakımı yapılmadan önce kombinin çalışma performansı ve verimliliği değerlendirilmelidir.

Beylikdüzü Kombi Servisi Kombi Bakımı Hangi Uygulamaları İçermektedir?

Beylikdüzü Kombi Servisi, periyodik kombi bakımlarını gerçekleştirmekte ve etkili ve verimli çalışmayan kombiler için arızalı parçaların değişimini yapmaktadır. Bakım ve temizliği aksatılmayan kombilerin daha az yakıt tüketeceği göz önüne alınarak düzenli bakım ihmal edilmemelidir.

Kombiye bakım yapılırken;

  • Toz kontrolü yapılarak gerekli temizlik yapılmalıdır.
  • Yanma odası, eşanjör, gaz valfi ve kablo bağlantıları ayrı ayrı kontrol edilmelidir.
  • Filtre temizliği yapılmalıdır.
  • Kombinin otomatik gaz kesme sisteminin düzgün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir.
  • Bacalı kombilerin limit sensörü kontrol edilmelidir.
  • Bakım ve temizliği yapılan kombi çalıştırılarak herhangi bir aksaklık olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Bir önceki yazımız olan Tüm Markalar İçin Avcılar Kombi Servisi başlıklı makalemizde avcılar kombi servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar