Beylikdüzü Kombi Servisi

Beylikdüzü Kombi Servisi

Beylikdüzü ilçesinde tüm kombi markalarının tamir ve bakımı için güvenilir adres olan Beylikdüzü Kombi Servisi, kaliteli ve garantili hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Kombi teknik servisi olarak sunduğumuz hizmet kombi bakımı ve tamiri ile değiştirdiğimiz yedek parçalar servis garantisi altındadır. Çoğu kombi sahibi kombilerinin arıza çıkaracağına ihtimal vermediği için bakım yaptırmayı gerekli görmez ancak bu son derece yanlıştır. Özellikle yazın kullanılmayan kombilerin parçaları ve radyatör tesisatı kir ve pas tuttuğundan kışın çalıştırıldığında arıza vermektedir. Bu nedenle kış aylarında kombi servisi arıza kayıtları da son derece yoğundur. Bıraktığınız bir arıza kaydına servisin gelmesi daha uzun sürebilmektedir. Soğuk aylarda ısıtma sisteminin çalışmaması sizi zor durumda bırakacak , hastalık vb durumlara sebebiyet olacak ve tamir masrafınız bakım ücretinden çok daha pahalıya mal olabilecektir. Bu sebeple en geç sonbahar aylarında kombi bakımı yaptırılması sizin yararınıza olacaktır. Kombi bakımı yaptıran kullanıcılardan yıl içinde servis ücreti talep edilmemektedir.

Kombi Arıza Kodları Nelerdir?

beylikduzu-kombi-servisiTüm elektronik cihazlar gibi kombilerde pek çok  sebeple arızalanıp çalışmayabilirler. Ortam ısıtma ve su ısıtma görevlerini yerne getiren karmaşık bir yapıya sahip olan kombiler de arıza durumuna geçebilir. Yeni ürün gruplarının hemen hepsinde kontrol panelinde led ekran bulunmaktadır ve olası bir arıza durumunda arızanın ne olduğuna dair bir kod ekrana yansır. Kombi arıza kodları kombi marka ve modellerine göre değişiklik göstermekte olup oluşan arızalar tüm kombilerde ortak nedenlerden kaynaklanmaktadır. En sık rastlanan kombi arızaları arasıında sayılabilecek durumlar; kombinin ses yapması, kombinin su akıtması, musluklardan sıcak su gelmemesi, peteklerin özellikle alt kısımlarının ısınmaması, kombinin patlamalı yanması, kombi su basıncının düşük ya da fazla olması halleridir.

Beylikdüzü kombi servisi tüm kombi arızalarına deneyimli ekipleri ile yerinde ve hızlı şekilde müdahale etmektedir.

Beylikdüzü Kombi Servisi Hizmet Bölgeleri

  • Adnan Kahveci Kombi Servisi
  • Barış Mahallesi Kombi Servisi
  • Cumhuriyet Mahallesi Kombi Servisi
  • Büyükşehir Mahalesi Kombi Servisi
  • Gürpınar Mahallesi Kombi Servisi
  • Yakuplu Mahallesi Kombi Servisi
  • Kavaklı Mahallesi Kombi Servisi
  • Marmara Mahallesi Kombi Servisi
  • Sahil Mahallesi Kombi Servisi

Bir önceki yazımız olan Zeytinburnu Kombi Servisi başlıklı makalemizde doğalgaz, kombi arıza ve kombi bakımı hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar