Güngören Kombi Servisi

Güngören Kombi Servisi

İstanbul’un nüfus yoğunluğu fazla olan ilçelerinden biri olan Güngören’de hizmet veren Güngören Kombi Servisi tüm kombi markalarının arıza ve bakım işlemlerini yapmaktadır. Kombilerin çalışmasında elektrik ve doğalgaz bileşenleri kullanıldığından kombi arıza halinde kullanıcıların bireysel müdahaleleri tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle bu gibi durumlarda Kombi servisi çağırılması güvenilir ve doğru olan işlemdir. TSE yeterlilik sertifikaları ve ilgili mesleki kurumlardan eğitimini tamamlamamış çalışma belgesi olmayan firmalara da bu kombi bakımı işlerinin verilmesi olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Güngören Kombi Servisi

olarak eğitimli ve donanımlı kadromuz ile gezici olarak kombi servisi hizmeti sunmaktayız. Kombi servisi numaramıza bırakılan kayıtlar temsilcilerimiz tarafından incelenerek aciliyet ve konumları gözden geçirilir ve ekipler ilgili adreslere yönlendirilir.

Güngören Kombi Servis Ücreti Ne Kadardır?

Güngören kombi servisi ücreti 2016 yaz uygulamasına göre 50 TL dir. Periyodik kombi bakımı yaptırmak isteyen kullanıcılar yaz kampanyasından yararlanarak 70 TL karşılığında kombi bakımı yaptırabilirler. Kapsamlı kombi temizleme ve petek temizliği işlemlerini bir arada yaptıran müşterilerimiz ise 150 TL indirim kampanyamızdan yaralanabilirler.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

gungoren-kombi-servisiPetek temizliği işlemi Göngören kombi servisi tarafından en uygun kimyasallar kullanılarak yapılmaktadır. Temizlikte önemli olan kimyasalların asit özelliğinin bulunmamasıdır. Asit özelliği olan ilaçlar kombi ve tesisata aktarıldığında delinmelere ve hasara yol açabilir, size ekstra masraf yaratabilirler. Kimyasal kullanmadan sadece kombi içindeki suyun değiştirilmesinde ya da peteklerin havasının alınmasında ise geçici olarak kısmen fayda sağlayabilmekle birlikte kısa sürede yeniden tıkanmalar olduğu gözlemlenmektedir.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi bakımı kombinin temizlenmesi ve tüm parçalarının elden geçirilmesi anlamındadır. Kombinin çalışmasında aksaklık yaratabilecek parçaların sağlam olması için gerekli kontroller yapılır. Fan ve fitreler dahil tüm kombi parçaları temizlenerek olası tıkanıklıkların önüne geçilir. Sağlam olmayan parçaların tamiri , tamiri yapılamıyor ise de değişiminin yapılması gerektiği bilgisi müşteriye iletilir. Parça değişimi kombi bakım ücretine dahil olmadığından müşteri onayı olmadan değişim işlemi gerçekleştirilmez. Kombi bakımının düzenli olarak kış ayları gelmeden yaptırılması uzun süre çalışmayan kombinin kışın çalıştığında hata vermesinin önüne geçen bir işlemdir.

Bir önceki yazımız olan Bahçelievler Kombi Servisi başlıklı makalemizde Bahçelievler kombi servisi, kombi arıza ve kombi arızaları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar