Güngören Kombi Servisleri

Güngören Kombi Servisleri

Kombiler ısıtma sistemlerinin önemli parçaları arasında yer almaktadır. Doğalgaz kullanımının artması ile birlikte kombiler ve kalorifer sistemleri daha fazla yaygınlaşmaya başlamıştır. Günümüzde özellikle büyük şehirlerde kombi kullanmayan veya kalorifer sistemi bulunmayan ev yok denilecek kadar azdır. Burum böyle olunca kombiler ile ilgili bakım ve arıza işlemleri önem kazanmaktadır. Özellikle ev ve işyerlerinde sürekli olarak kullanılmakta olan kombiler sorun yaşadıklarında kısa sürede çözülmesi gerekmektedir. Sadece kalorifer sisteminde değil sıcak su kullanım sistemi de kombiler tarafından ısıtılması nedeniyle kombilerin değeri daha da fazla artmaktadır. Güngören kombi servisi her model ve marka kombinin servis işlemelerini gerçekleştirmektedir.

Garantili Arıza Tespiti

Ev ve işyerlerinde bu kadar fazla değere sahip olan kombiler için arıza durumunda sorunun en kısa zamanda tespit edilerek çözülmesi gerekmektedir. Özellikle kış aylarında kombiler ile ilgili sorun yaşanması hem sağlık açısından hem de maliyet açısından büyük sorunlar ortaya çıkartabilmektedir. Güngören kombi servisi ile marka ve model ayrımı olmadan kombilerinizin arıza ve problemleri ortadan kaldırılmaktadır. Kombi arızalarında en önemli nokta arızanın doğru olarak tespit edilmesidir. Arızanın doğru olarak tespit edilememesi başka sorunlar ortaya çıkartabilecek ve bu sorunlarda daha yüksek maliyetler doğurabilecektir. Kombi arızalarının doğru tespit edilmesi ise gerekli ekipman ve tecrübe ile mümkün olmaktadır. Arıza tespitinin yapılması sonrasında kombi için gerekmesi durumunda parça değişikliği gibi işlemler yapılmalıdır. Ancak değişecek parçalarda birebir uygun olan parçanın takılması gereklidir.

Kombi Bakım ve Tamir İşlemleri

Güngören kombi servisi kombiler ile ilgili tüm işlemleri yürütmektedir. Kombi sistemlerinde arıza yaşanmaması için gerekli olan durumlardan birisi de belirli aralıklar ile kombilere bakım yapılmasıdır. Kombiler içerisinde alev sistemi barındırması ve yoğun kullanım nedeniyle gerektiği şekilde bağlanıp kullanılmaz ise çabuk şekilde arıza verebilmektedir. Bu arızaların yaşanmaması için en az iki senede bir genel kombi bakımları yapılması gerekmektedir. Bu bakımlarda kombilerin doğru çalışıp çalışmadığı, bağlantılarında sorun olup olmadığı ve havalandırma sistemleri gibi sistemlerinde sorun olup olmadığı kontrol edilmektedir. Kombilerin periyodik bakımları ve yaşanan arıza gibi sorunlar ihmal edilmeden hızlı bir şekilde çözülmelidir.

Bir önceki yazımız olan Güngören Kombi Servisi Hizmetlerinin Kalitesi başlıklı makalemizde Güngören kombi servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar