Zeytinburnu Kombi Servisi

Zeytinburnu Kombi Servisi

Zeytinburnu Kombi Servisi, Zeytinburnu ilçeleri başta olmak üzere İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasının tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Kombi teknik servisi olarak hizmet alanlarımız kombi arıza tamiri, kombi bakımı, yedek parça değişimi ve petek temizleme olarak dört ana başlıkta toplanmaktadır. Kombi tipi, markası ve modeli ne olursa olsun tüm işlemleriniz için 444 1 909 numaralı acil destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Danışmanlarımız durumun aciliyeti ve konuma göre en yakın gezici birini adresinize gönderecektir. Servis çalışanlarımız gerekli yeterlilik belgelerine sahip, konusunda deneyimli ekiplerden oluşmaktadır. Kombiler doğalgaz ve elektrik bişelenlerinin bir araya gelmesi ile çalışan cihazlar olduğundan yapılan yanlış bir müdahale ciddi hasar ve kayıplara neden olabilir. Bu nedenle kombilere bireysel müdahalelerden kaçınılması gerekir.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

zeytinburnu-kombi-servisiKombi bakımı genel anlamı ile kombinin tüm parçalarının ve çalışma düzeneğinin kontrol edilmesi ve temizlenmesini ifade etmektedir. Gerekli zamanlarda periyodik bakımı yapılmayan kombilerin, bakımı yapılan kombilere oranlar arıza verme olasılığı çok daha fazladır. Kombi arızaları bazen ufak bazende yüksek bütçeli masraflar doğurabilir. Yapılacak masraf tamir edilecek yahut değiştirilecek parçanın maliyetine göre değişmektedir. Örneğin bir motor, pompa, gaz valfi ya da elektronik kart arızası nedeni ile parça değişimi size istenmeeycek ölçüde yüklü bir masraf çıkarabilir.

Kombi bakımı sırasında kapağı sökülerek parçaları temizlenen kombi daha sonra kış ayarında çalıştırılarak, herhangi bir sorun olup olmadığı kontrol edilir. Sorun var ise nedeni bulunarak tamiri sağlanır. Kombinin yanı sıra tesisat yahut peteklerde de bazı sorunlar meydana gelmiş olabilir. Burada yaşanan sorunlar genellikle tıkanma kaynaklıdır. Tıkanmanın giderilmesi ve uzun süre tekrarlamaması için kimyasallarla petek temizleme işlemi yapılır. Petek temizleme sırasında kullanılan kimyasallar da asit özelliği bulunmamalıdır. Asitik kimyasallar eskimiş boru ve radyatörlerin delinmesine neden olabildiğinden beklenmedik şekilde büyük masraflar çıkarabilir.

Zeytinburnu Kombi Servisi Hizmet Bölgeleri

  • Telsiz Mahallesi Kombi Servisi
  • Kazlıçeşme Mahallesi Kombi Servisi
  • Çırpıcı Mahallesi Kombi Servisi
  • Veliefendi Mahallesi Kombi Servisi
  • Seyitnizam Mahallesi Kombi Servisi
  • Maltepe Mahallesi Kombi Servisi
  • Yenidoğan Mahallesi Kombi Servisi
  • Merkezefendi Mahallesi Kombi Servisi

Bir önceki yazımız olan Bağcılar Kombi Servisi başlıklı makalemizde Bağcılar kombi servisi, kombi arıza ve kombi arızaları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar